Objavljen:

Sobar/sobarica, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Sobar/sobarica
Naziv kompanije: hotel Sheraton

Tekst oglasa

Sobar/sobarica

Zbog velikog interesovanja i povećanog obima posla hotel Sheraton je u potrazi za sobarima i sobaricama. Ukoliko smatrate da ispunjavate dole navedene uslove biće nam drago da primimo Vašu biografiju. Za sve zaposlene obezbedili smo razne benefite, od kojih su neki: privatno zdravstveno osiguranje, ishrana u hotelskoj kantini, uniforma, isplata regresa za korišćenje godišnjeg odmora, kvartalne i godišnje stimulacije i slično.

Opis posla:

  • Obavlja poslove čišćenja i održavanja smeštajnih jedinica (soba i apartmana),

  • Čisti i održava higijenu hodnika, trokadera, rek prostorija,

  • Duži kompletan inventar smeštajne jedince na delu u kom radi,

  • Prati potrošnju i dopunu mini bara u sobama,

  • Vodi računa o opremi,

  • Vodi računa o kvarovima i oštećenjima na delu u kom radi,

  • Izvršava ostale konkretne poslova po nalogu direktno nadređenog/nadređene,

  • Odgovoran je za primenu i pridržavanje opšteg akta poslodavca, pravilnika

Uslovi za zasnivanje radnog odnosa:

  • Srednje obrazovanje u trajanju od 3 ili 4 godine (3 ili 4 nivo NOKS-a) ugostiteljske, turističke struke i druge vrste,

  • Najmanje 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima.

O nama:

Sheraton je jedan od najprepoznatljivijih svetskih brendova i deo je najvećeg svetskog lanca hotela “Marriott International”. Sa ukupno 150 soba pruža svojim gostima udobnost i kvalitet. Naši zaposleni su posvećeni održavanju najvišeg standarda usluge u svim sektorima unutar hotela.

e-mail: hr@sheratonnovisad.com

Ovaj oglas više nije aktuelan!