Objavljen:

Pomočnik prodavca, Novi Sad

Lokacija: Novi Sad (Srbija, Novi Sad)
Naziv radnog mesta: Pomočnik prodavca
Naziv kompanije: UNIJAPLAST AGN DOO

Tekst oglasa

Radno mesto: POMOĆNIK PRODAVCA

Opis posla:

  • Timski rad

  • pomaže pri utovaru i istovaru robe prilikom prijema i otpremanja robe,

  • učestvuje u odlaganju robe u rafove i magacinski prostor u maloprodajnom objektu,

  • stara se o higijeni maloprodajnog objekta i magacinskog prostora prodavnice

  • pomaže kupcima prilikom pakovanja i preuzimanja robe,

  • izvršava i druge zadatke koje mu nalože prodavac i rukovodilac,

  • učestvuje u popisima (za potrebe nivelacija, kontrolni i redovni godišnji popis),

Uslovi:

  • Iskustvo nije neophodno ali je poželjno u radu sa instalacionim materijalom

  • Srednja stučna sprema

  • Pedantnost i kolegijalnost

Nudimo Vam:

  • Plaćeni putni troškovi

  • Obezbeđen obrok u toku smene

Firma: "UNIJAPLAST AGN" DOO

CV možete slati na mail: anica@unijaplast.com

Ili poziv na telefon: 063562437 od 08:00-16:00h radnim danima

Ovaj oglas više nije aktuelan!